Geleceğin Evlerini Yeniden Tanımlıyoruz

Viomi Home Hakkında

Viomi IOT@Home kuruluşu 2015 yılına uzanan genç bir IoT Ev Aletleri Şirketidir.

2015 yılında Çin’de kurulduğu ilk günden bu yana yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünleriyle tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Viomi IoT@Home “Nesnelerin İnternet Teknolojisi” vizyonuyla geleceğin evlerini tasarlar.

Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Xiaomi ile stratejik ortaklığı bulunan ve yazılımlarını MI Teknolojisiyle geliştirerek, ürünlerin mobil uygulama üzerinden her yerden kolayca kullanılmasını sağlayan Viomi; güçlü işbirlikleri, araştırma, geliştirme çalışmaları ve hizmetleri ile çalışmalarına kısa zamanda büyük bir ivme kazandırmış, teknolojik ve ergonomik tasarımlı IoT( Nesnelerin İnterneti) özellikli akıllı ev ürünleri ile benzersiz bir ekosisteme sahip akıllı evler yaratmıştır.

Genç, modern, teknolojiyle içiçe yaşayan hedef kitlesine onlarla etkileşime geçen akıllı ev ürünleri sunan Viomi IoT@Home, kısa zamanda geleceğin akıllı evlerini oluşturan geniş ürün yelpazesini de pazara sunmuştur.

Akıllı Robot Süpürgelerle özellikle pandemi döneminde büyük bir atılım gerçekleştiren Viomi IoT@Home’un ürün gamı içerisinde, Akıllı Su Arıtma Sistemleri, Mutfak Ürünleri, Beyaz Eşyalar da yer alır.

“Nesnelerin İnterneti” ile evlerde benzersiz bir ekosistem yaratan Viomi IoT@Home’un “Gelecek Evimizdir” mottosuyla pazara sunduğu tüm cihazlar ev ortamlarında hem birbirleriyle hem de kullanıcılarıyla konuşarak günlük yaşamı daha verimli ve daha eğlenceli hale getirir.

2021 yılında Türkiye’de kurulan Viomi Home Türkiye ile Türk kullanıcılarla da buluşan Viomi IoT @ Home ; AR-GE gücü, yenilikçi teknolojileri, çarpıcı endüstriyel tasarımı , benzersiz kullanıcı deneyimleri, yüksek kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile evlerdeki akıllı ve rahat yaşamın kapılarını aralıyor.

0

+
Milyon kullanıcı

0

+
cihaz seçeneği

0

+
Endüstriyel Tasarım Ödülü

0

+
Patent

Geleceğin evini yeniden tanımlıyoruz

IoT ürün grubumuzla kullanıcılara rahat, sezgisel ve sorunsuz etkileşim sağlıyoruz. Gelin ve geleceğin evini bizimle deneyimleyin.

Viomi IoT Teknoloji Park

Yunmi operasyon merkezi, Ar-Ge ve üretimini, deneyim gösterimini, temel akıllı üretim ve diğer işlev patentlerini entegre eden kapsamlı bir endüstriyel yerleşkedir.