Viomi Akıllı Hava Temizleyici

Viomi Akıllı Hava Temizleyici 60 M2’lik alanı temizleme gücüyle dikkat çeker. Üç Katmanlı Hepa Filtresi havada bulunan partiküllerin yüzde 99,9’unu yok eder, formaldehiti etkili bir şekilde absorbe eder, bakteri ve tozun giderilmesini sağlar.

Sineksavar modu sayesinde sivrisinekler artık korkulu rüya olmaktan çıkar.

  • LED ekran
  • Havadaki partiküllere duyarlı lazer sensör
  • 60 M2’lik alanı temizleme gücü
  • Saatte 500 M3’e kadar standart arıtma gücü
  • Dört kat aktif karbon HEPA Filtre

Viomi Akıllı Hava Temizleyici

Üstün hava temizleme performansıyla havadaki istenmeyen tozları, bakteri ve virüsleri hapseder.

Üstün filtreleme teknolojisi ile tüm ortamlar istenmeyen partiküllerden etkin bir şekilde arındırılır.

Viomi Akıllı Hava Temizleyici havada asılı kalan bakteri ve virüs gibi tüm istenmeyen tehlikeli maddeleri filtreleyerek  bulunduğunuz ortamdaki havayı etkin bir şekilde temizler. Havadaki formaldehit ve zararlı maddeleri etkin bir şekilde yakalar, sizi ve sevdiklerinizi hem zararlı bakterilerden hem de grip virüsünden korur.

Dört Katmanlı Filtreleme Özelliği Sayesinde Daha Yüksek Performans Çok Daha Temiz Hava

Viomi Akıllı Hava Temizleyici’nin derinlik tipi filtreleme özelliğine sahip dört katmanlı filtresi  havadaki istenmeyen partikülleri katman katman temizleme özelliği sayesinde havayı tüm istenmeyen maddelerden arındırır, kaliteli hale getirir. Dört katmanlı filtreleme özelliği sayesinde  tozlar, bakteriler, formaldehit ve  istenmeyen kokular titizlikle yok edilerek ortamda tertemiz bir hava sağlanır.

Ortamdaki temiz hava sayesinde kendinizi adeta bir kış bahçesindeymiş gibi hissedersiniz!

Akıllı Hava Temizleyiciniz yaşadığınız ortamın havasını öyle iyi temizler ki kendinizi adeta açık havaya çıkmış gibi hissedersiniz. Akıllı Temizleyiciniz, yüksek verimli negatif iyonlar sayesinde temiz hava dolaşımını en verimli şekilde gerçekleştirirken, toksik gazları da yok ederek ikincil bir hava kirliliğini de önler. Siz de tertemiz havanın ferahlığını yaşarsınız.

Ortama sessizce yayılan tertemiz hava

Viomi Akıllı Hava Temizleyici, titizlikle tasarlanan hava kanalı sistemi sayesinde temiz hava akımını  düşük ses seviyesi ile gerçekleştirir.

Havayı daha eşit dağıtan santrifüj fan sayesinde  basınçlı hava kanalından hava akışı hem daha verimli hale gelir hem de hava temizleyicinin performansı artar.

Verilerle kanıtlanmış yüksek kaliteli temiz enerji

En hafif kirliliği bile hassas bir şekilde algılayan hassas sensörler sayesinde tüm evinizin havasını kısa zamanda tertemiz yapar, yaşam kalitenizi artırır.

Düşük Ses Seviyesiyle Sessiz Çalışma Özelliği

Yaşadığınız yeri sessiz ve derinden temizler, size huzurlu bir ortam vadeder.

Hassas Algılama ve LED Ekran Kontrolü

Sahip olduğu yüksek hassasiyetli kızılötesi sensör ve koku sensörü sayesinde en hafif kirliliği bile hassas bir şekilde algılar,

Dokunmatik LED ekranı iç mekandaki havayı ölçümleyebilir, uzaktan bağlanma özelliği sayesinde eve geldiğinizde sizi tertemiz bir hava karşılar.

Viomi Akıllı Hava Temizleyicinin UV özelliği sayesinde sivrisinekler artık bir sorun olmaktan çıkar.

İstenildiğinde açılıp kapatılabilen  UV lambası sayesinde hem sivrisineklerden kurtulur, hem de temiz havanın tadını çıkartırsınız.

Evinizde Ona da Yer Açın

60 m2’lik alanda üstün filtreleme gücüyle, tertemiz bir havanın keyfini yaşayın

Özellikler

* Yukarıda belirtilen veriler Viomi Lab tarafından sağlanmıştır.
* Gerçek performans, çalıştırma koşullarınıza bağlı olarak değişebilir.