Viomi V5 Pro Akıllı Robot Süpürge

Çok yönlü zemin temizleme profesyoneli
 • Dörtlü Laser Lidar Sensörleriyle ortamda boyutu 3.5 mm’den büyük olan tüm objeleri algılar ve 150’den fazla yakın engeli ayırt ederek tüm engelleri aşar.
 • 4000 Pa Emiş gücüyle her türlü toz ve kiri temizler.
 • Temizlik yüzeyini genişleten ultra uzun yan fırçaları ile tüm duvar kenarlarını köşe bucak temizler.

Çarpışmaları Önleyen Dörtlü Laser Lidar Sensörleriyle Her Türlü Engeli Aşar

AI Teknolojisiyle geliştirilen Lazer Tarama ve Haritalama özelliğine sahip 4’lü Lidar Sensörleri ile donatılmış Viomi V5 Pro, Viomi’nin dörtlü lazer lidar Sensöre sahip ilk akıllı robot süpürgesidir. AI Teknolojisiyle geliştirilmiş lazer sensörleriyle Viomi V5 Pro, evinizi hem daha iyi hem de daha hızlı tanır.

Yatay Çarpışma Önleme Teknolojisi ile Çalışırken Güvenle İlerler

Viomi V5 Pro ön bölüme monte edilmiş iki Lazer Lidar Sensör sayesinde  70-90mm* aralığındaki engelleri algılar. Bu sayede eve yayılmış olan terlikler, güç kabloları, evcil hayvan kabı ve çöp kutuları vb. gibi 150’den fazla yaygın ev eşyasını otomatik olarak tanır ve onlardan kaçınır.

Viomi V5’in lidar sensörleri sayesinde robotunuza komut vermeden önce ortalığı toparlama zorunluluğu da ortadan kalkar.

Dikey Çarpışma Önleyiciler Sayesinde hiçbir yere çarpmadan eşyalarınızın arasından güvenle ilerler

Viomi V5 Pro Akıllı Robot süpürgenizin yan taraflarında bulunan son teknoloji ile donatılmış lazer sensörler sayesinde, duvarlara veya eşyalarınıza 1,5 cm*e  kadar yakın temizlik yapar, mobilyalarınıza, duvarlarınıza ve diğer eşyalarınızı çizmeden, köşe bucak her yeri temizler.

Yüksek Hassasiyetli Yapay Zeka Lazer Tarama ve Haritalama Teknolojisi ile Gerçek Zamanlı Haritalama

360 ° AI lazer tarama ve haritalama teknolojisi sayesinde Viomi V5 Pro, ilk haritalamadan sonra otomatik olarak evinizin haritasını oluşturur. Ayrıca çeşitli karmaşık ortamlara uyum sağlar ve sorunsuz bir şekilde gezinerek evinizin her zaman zahmetsizce ve kesintisiz olarak temizlenmesini sağlar.

Akıllı ve Otomatik Temizliği Güçlendiren Yapay Zeka Algoritması

Yükseltilmiş AI algoritması ile Viomi V5 Pro, 6 metrelik bir yarıçapta kesintisiz tarama yapar ve evinizde güvenle hareket eder. Otomatik süpürme, süpürme ve paspaslamanın önünü açmadan zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarın.

Çarpışma Önlemeyi Bir Sonraki Seviyeye Getirecek Dört Çizgili Lazer Daha Akıllı Daha İyi ve Çok Daha Steril

Teknoloji odaklı tasarımıyla dikkat çeken Viomi V5 Pro, evinizi daha doğru ve verimli bir şekilde haritalamasını ve çarpışma önlemeyi en üst seviyeye getiren 4 adet yüksek hassasiyetli AI lazer lidar sensörüne sahiptir.

Ultra Uzun Ana Fırça ve Yan Fırça ile Daha Fazla Alanı Kaplayın

Genişletilmiş ana fırça ve yan fırça ile Viomi V5 Pro, daha fazla alanı kaplayabilir ve daha verimli temizlik sunarak evinizin hiç olmadığı kadar lekesiz olmasını sağlar.

Ultra Uzun Ana Fırça 2.0 ile Her zamankinden Daha Lekesiz

181 mm ultra uzun ana fırça 2.0 ile Viomi V5 Pro’nun geniş kapsama alanı %80’e kadar çıkarak zemin ve halılarınızın düzgün ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesini sağlar.

Daha Uzun Yan Fırça ile Duvarları/Köşeleri Daha İyi Temizler

Viomi V5 Pro ayrıca duvarları/köşeleri daha iyi temizlemek için daha uzun bir yan fırçayla birlikte gelir (%82,2’ye varan temizleme verimliliği*) ve size her yönden temizlik deneyimi sunar.

Akıllı Uygulama ve Ses Desteği ile Akıllı Evinizi Daha Kolay Yönetin

Viomi V5 Pro, Mijia/MiHome(Xiaomi Smart Home APP), Google Home & Alexa ile çalışarak akıllı temizlik deneyiminizi iyileştirir. Temizleme artık her zamankinden daha kolay.

Gelişmiş Uygulama Güncellemesi, Kullanıcı Tanımlı Temizlik

Viomi’de bir ilk olan Viomi V5 Pro ile farklı odalar için farklı temizlik modları ayarlayabilirsiniz.

Bunun dışında, elbette, vakumlama/paspaslama modunu kullanma, alanları düzenleme, sanal duvarlar kurma, özel temizlik kurma vb. gibi olağan uygulama işlevlerini kullanabilirsiniz. Uzaktayken bile tam kontrol sizin elinizde.

Sizi Daha İyi Dinler ve Cevaplar

Viomi V5 Pro artık Google Home & Alexa ile uyumlu olup size zahmetsiz bir zemin temizleme çözümü sunar.

Alexa/Google sesli asistanınızdan V5 Pro’ya temizlemeye başlamasını söylemesini isteyin ve işlemin tamamlandığını düşünün. Siz bu arada ne yapıyorsanız yapmaya devam edin.

Özellikler

 • Ürün Adı

  Viomi V5 Pro

 • Ağırlık

  9.2kg

 • Pil Kapasitesi

  5200mAh

 • Boyutlar

  350mm*350mm*97.5mm

 • Akım Gücü

  55w/1050w

 • Su Tankı Kapasitesi

  320ml

* Yukarıda belirtilen veriler Viomi Lab tarafından sağlanmıştır.
* Gerçek performans, çalıştırma koşullarınıza bağlı olarak değişebilir.