Anneler Gününde Annenizin Hayatına Renk Katacak En Güzel Hediye

Viomi IoT@Home’dan Akıllı Robot Süpürge

Viomi’nin Akıllı Robot Süpürgeleri farklı model ve seçenekleriyle anneleri çok sevindirecek

Yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünleriyle hayatı kolaylaştıran, nesnelerin internet teknolojisi vizyonuyla geleceğin akıllı evlerini tasarlayan Viomi IoT@Home’un  farklı renk ve seçeneklerdeki Akıllı Robot Süpürgeleri,  anneler gününde annelerinizi sevindirecek en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Viomi IoT@Home’un “Evimiz Geleceğimiz ” mottosuyla tasarladığı Akıllı Robot Süpürgeler gündelik temizliğin yükünü alırken, annelere kahvelerini keyifle yudumlayacakları, kendilerine ayıracakları konforlu bir zaman yaratıyor.

Viomi IoT@Home AkıllıRobot Süpürgeler, girdikleri her evde özellikle annelerin kalbini fethederken kısa zamanda evin vazgeçilmezi oluyor.

Annelerin Hayatını Kolaylaştırıyor! Siliyor süpürüyor, ardında tozdan eser bırakmıyor!

Viomi Robot Süpürgeler, yüksek emiş gücü ve paspaslama özelliği ile işlerin üstesinden kısa zamanda büyük bir ustalıkla geliyor. Yüksek emiş gücüne sahip yeni nesil fırçasız motor teknolojisi sayesinde sadece tozları değil, gözle görülmeyen akarları, yüzeyde biriken toz taneciklerini ve evcil hayvanların kıllarını büyük bir ustalıkla yakalıyor, kendi içine hapsediyor.

Akıllı haritalama özelliği sayesinde tüm evin planını büyük bir ustalıkla çıkartan Viomi Akıllı Süpürgeler mop özelliği ile süpürülen alanı paspaslayarak ardında tozdan eser bırakmıyor.

Akıllı Telefonlara yüklenen MI uygulaması sayesinde internetin olduğu her yerden kolaylıkla çalıştırılabilen  Viomi Akıllı Robot Süpürgeler, anneniz evde olmasa bile evi kısa zamanda temizliyor.

Şarjı bitse bile o işini yarım bırakmaz!

360 derece lazer haritalama özelliği sayesinde  tüm evin planını hafızasına kaydeden robot süpürgeler temizlik sırasında şarjı bitse ile yaptığı işi unutmuyor.  Şarj istasyonuna geri dönüp  şarj olan akıllı robot süpürge, işine kaldığı yerden devam ediyor. Jiroskop teknoloji ve kızılötesi sensörleri ile yerleşik ve hassas bir konumlandırma gerçekleştirerek karşısındaki engelleri algılıyor ve doğru hızla ilerleyerek herhangi bir çarpma ya da düşmeden de kendisini koruyor.

Viomi Alpha (S9) Toz Boşaltma İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge

Farklı model ve renk seçenekleriyle annelerinizi mutlu edecek Viomi Robot Süpürgelerin     Alpha (S9) Toz Boşaltma İstasyonlu modeli ise tüm evi silip süpürmenin yanı sıra, toz boşaltma ünitesi sayesinde anneleri uzun süre tozdan uzak tutuyor. Tozu otomatik olarak haznesinde biriktiren Viomi Alpha (S9) Toz Boşaltma İstasyonlu Robot Süpürge sayesinde anneler ev temizliğini güvenli ellere bırakırken, tozdan da uzak kalmış oluyor.

Viomi’nin farklı renk seçenekleriyle her annenin zevkine hitap edecek Robot Süpürgeleri  sayesinde Anneler Gününde annenize hangi hediyeyi alacağım diye değil, hangi Viomi’yi alacağım diye düşünebilirsiniz?

www.viomihome.com

Ayrıntılı bilgi için:

Birgül Açar / Viomi Home Türkiye

b.acar@viomihome.com

05378269974

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir