Babanızı Bu Babalar Gününde Sevindirecek En Akıllı Hediye Onun Hayatını Kolaylaştıracak bir Viomi Robot Süpürge!

Viomi Akıllı Robot Süpürgeler, pandemide evde kalan üstelik tüm ev işlerine de ortak olan teknoloji sever babaların imdadına yetişecek!

Viomi Akıllı Robot Süpürge çalışırken, babalar da gönül rahatlığıyla işlerini takip edecek…

Pandemi ile değişen hayat standartları, evlerin, aile fertleri için birer ev-ofise dönüşmesi hiç kuşkusuz günlük yaşantıları da büyük ölçüde etkiledi.

Evlerden çalışmaya başlayan ve ev işlerine de yardımcı olan babalar için en pratik çözümler en teknolojik olanlar oldu.

Siz de bu babalar gününde babanızı Viomi IoT@Home Akıllı Süpürgeler ile sevindirmek istemez misiniz?

Viomi IoT@Home’un “Evimiz Geleceğimiz ” mottosuyla tasarladığı Akıllı Robot Süpürgeler akıllı telefonlara yüklenen MI uygulaması sayesinde internetin olduğu her yerden kolaylıkla çalıştırılabilir,  teknoloji sever babalar için hem kolay hem de eğlenceli  bir kullanım sunar.  Uygulama sayesinde babalar, gün içinde nerede olurlarsa olsunlar uzaktan erişim ile cihazı çalıştırabilirler.

Babalar Bilgisayar, Viomi Akıllı Süpürgeler İş Başında!

Babalar gün içinde bilgisayar başında çalışırken, Viomi Robot Süpürgeler, yüksek emiş gücü ve paspaslama özelliği ile işlerin üstesinden kısa zamanda büyük bir ustalıkla gelir.  Yüksek emiş gücüne sahip yeni nesil fırçasız motor teknolojisi sayesinde sadece tozları değil, gözle görülmeyen akarları, yüzeyde biriken toz taneciklerini ve evcil hayvanların kıllarını büyük bir ustalıkla yakalar ve kendi içine hapseder.

Akıllı haritalama özelliği sayesinde tüm evin planını büyük bir ustalıkla çıkartan Viomi Akıllı Süpürgeler mop özelliği ile süpürülen alanı paspaslar ardında tozdan eser bırakmaz.

Şarjı bitse bile o işini yarım bırakmaz!

360 derece lazer haritalama özelliği sayesinde  tüm evin planını hafızasına kaydeden robot süpürgeler temizlik sırasında şarjı bitse ile yaptığı işi unutmaz.  Şarj istasyonuna geri dönüp  şarj olan akıllı robot süpürge, işine kaldığı yerden devam eder. Jiroskop teknoloji ve kızılötesi sensörleri ile yerleşik ve hassas bir konumlandırma gerçekleştirerek karşısındaki engelleri algılar ve doğru hızla ilerleyerek herhangi bir çarpma ya da düşmeden de kendisini korur.

Viomi Akıllı Robot Süpürgeler,  İki Yıl Viomi IoT@Home Yetkili Servis Garantisi ile Sunuluyor!

Viomi IoT@Home Türkiye , kesintisiz hizmet anlayışı ile sizi ürününüzü satın aldığınız andan itibaren yalnız bırakmaz.  Tüm Türkiye’de 200 noktada yerinde servis hizmetiyle  kesintisiz hizmet sunan Viomi IoT@Home, size robotunuzu güvenle kullanma rahatlığı da sağlar. Viomi IoT@Home yetkili servisine  0 216 6223232 ‘nolu çağrı merkezi numarasından  ulaşabilir, size en yakın yetkili servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Babanızı anlayacak en akıllı Viomi Robot Süpürgeler şimdi  http://shop.viomihome.com  adresinde kampanyalı fiyatlarıyla sizi bekliyor.

www.viomihome.com

Ayrıntılı bilgi için:

Birgül Açar / Viomi Home Türkiye

b.acar@viomihome.com

05378269974

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir